Kod promocji LVBet:  brak

LVBet – jeden z najbardziej znanych polskich bukmacherów

 

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest jednym z czołowych bukmacherów na polskim rynku. Mimo stosunkowo młodego stażu w branży już dziś jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek wśród legalnych bukmacherów. Firma ta dba o atrakcyjną ofertę, promocje, dzięki czemu można potwierdzić, że LVBet opinie ze strony graczy ma całkiem dobre. Postanowiliśmy zatem bliżej przyjrzeć się temu bukmacherowi.

 

Kim jest bukmacher LVBet?

LVBet zakłady bukmacherskie to firma, która założona została w 2016 roku. W tym samym roku, dokładnie 13 maja, otrzymała ze strony Ministerstwa Finansów licencję PS4.6831.9.2016.EQK. Dzięki temu LVBet dołączył do listy legalnych polskich bukmacherów. Od kilku lat proponuje swym klientom zakłady wzajemne drogą internetową, jak i również sukcesywnie rozwija swą sieć punktów naziemnych. LVBet starając się dorównać największym bukmacherom na rynku, stawia na częste akcje promocyjne, jak i również zajmuje się sponsoringiem sportowym. Na przestrzeni kilku lat z pomocy tego bukmachera skorzystały takie zespoły jak Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Piast Gliwice, FKS Stal Mielec. Dzięki temu logo LVBet obecne jest zarówno na meczach Ekstraklasy jak i niższych klas rozgrywkowych.

 

LVBet – strona internetowa

Nasze pierwsze wrażenie przy zetknięciu się ze stroną internetową LVBet jest bardzo pozytywne. Ewidentnie widać, że bukmacher ten mocno przykłada się do aspektów wizualnych. Witryna ta prezentuje się niezwykle mile dla oka i mimo ciemniejszych barw jest bardzo czytelna. Jej układ sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem pożądanych informacji czy zakładów do obstawienia. Główna strona została podzielona na 3 nadrzędne działy: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne. Ponadto bez trudu można znaleźć informacje o obowiązujących promocjach i bonusach, płatnościach, punktach stacjonarnych czy też centrum pomocy. Strona LVBet dzięki swej prostocie i funkcjonalności, jak i ładnej oprawie graficznej jest jednym z atutów tego bukmachera.

 

LVBet – aplikacja mobilna

Z myślą o tych osobach, które cenią sobie obstawianie czy rozliczanie kuponów poza domem, lecz nadal w formie elektronicznej, przygotowana została przez bukmachera LVBet aplikacja mobilna. Taka aplikacja LVBet to kolejny duży plus dla tej marki, gdyż od momentu jej wprowadzenia na rynku, uchodzi za jedną z najlepszych. Każdy z jej użytkowników otrzyma dostęp do wielu zakładów przedmeczowych i na żywo, szybkich wpłat i wypłat, wyników na żywo. Aplikacja LVBet również ceniona jest za prostotę obsługi. Aplikację LVBet Mobile można pobrać na smartfony bądź tablety z systemem Android bądź iOS. Z pomocą LVBet Mobile istnieje okazja do szybkiego obstawiania spotkań, nawet tych, na których możemy się aktualnie znajdować.

 

LVBET Załóż konto

Założenie konta

Jednym z naszych zadań było sprawdzenie, jak przebiega rejestracja w LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Zgodnie z założeniem ustawy konto założyć w LVBet może jedynie osoba pełnoletnia. Bukmacher ten od każdej osoby wymaga podania takich danych jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, numer telefonu, PESEL, wybrania indywidualnego loginu i hasła. Można zdecydować się na szybką rejestrację jak i pełen proces, po którym możliwe jest wypłacanie pieniędzy z konta. W jednym z okien możemy przy okazji wpisać kod promocji Lvbet, o ile takowy posiadamy. Firma LVBet kod promocyjny udostępnia poprzez swych partnerów, w tym także i naszą stronę. Jest to o tyle istotne, gdyż taki kod promocyjny LVBet może zamienić dla nas na bonus od depozytu bądź też darmowy zakład. Po realizacji kodu warto oczywiście dokonać weryfikacji danych osobowych za pomocą skanu dokumentu osobistego.

 

LVBet – oferta

Wielu klientów firmy LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ceni ją sobie za bogatą ofertę zakładów sportowych. Bukmacher ten należy do czołówki na polskim rynku, gdyż jest w stanie zapewnić zakłady z ponad 30 dyscyplin sportowych. Oprócz standardowych i popularnych opcji jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, żużel, futbol, można obstawiać sporty motorowe, rzutki, badminton, krykiet, rugby, futsal, kolarstwo, szachy. Dopełnieniem oferty są zakłady specjalne, kiedy to można obstawiać zakłady związane z rozrywką czy polityką.

LVBet ma także w swym zanadrzu coś dla miłośników e-sportu. Można dzięki temu znaleźć rozgrywki League of Legends, Starcraft 2, Rainbow Six, Hearthstone, Counter-Strige: GO. Bardzo ucieszyła nas wiadomość, że LVBet posiada w swej ofercie również sporty wirtualne. Sekcja ta została podzielona na wirtualną piłkę nożną, tenis oraz wyścigi. W przypadku piłki nożnej można obstawiać mecze generowane i rozgrywane przez komputer, które rozgrywane są między europejskimi drużynami. Ciekawe są również wyścigi, które dotyczą zarówno konnych gonitw, chartów, kłusaków, kolarstwa torowego oraz żużla.

W przypadku proponowanych przez LVBet kursów na mecze sprawa nie jest jednoznaczna. W ogólnym zarysie bukmacher ten raczej plasuje się w środku stawki, gdyż jego marże nie należą do najlepszych na rynku. Nie schodzi jednak poniżej pewnego poziomu. Często przy tym jest w stanie zaskoczyć wręcz najwyższymi kursami na rynku, co zwłaszcza dotyczy meczów NBA czy Ekstraklasy. Dobrze jest sprawdzić dostępny w jego ofercie GrubyKupon. Jest to gotowe wydarzenie wraz z wysokim kursem, gdzie gracz po prostu musi zaryzykować i postawić na proponowany zakład.

 

Zakłady na żywo

LVBet zakłady bukmacherskie to również oferta na żywo. Dostępne opcje są równie atrakcyjne jak w przypadku zakładów przedmeczowych, albowiem obok popularnych dyscyplin można na żywo obstawiać sporty niszowe czy rozgrywki e-sportowe. Do wyboru mamy tutaj widok konferencyjny ze wszystkimi aktualnymi spotkaniami, jak i również podgląd na pojedyncze wydarzenie. W kalendarzu z kolei można sprawdzić nadchodzące mecze. W zależności od wydarzenia można liczyć jedynie na wyniki na żywo bądź też wizualizację spotkania z pomocą match trackera. Warto korzystać z centrum statystyk, które jest pomocne przy obstawianiu meczów. Jak na tak nowoczesnego bukmachera, to jednak zabrakło nam tutaj transmisji TV, które są dziś wyznacznikiem absolutnego topu na rynku bukmacherskim.

 

Płatności

Kolejnym plusem, o którym koniecznie musieliśmy wspomnieć, są dostępne u tego bukmachera płatności. Jest ich tutaj całkiem dużo, przez co można wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią. W LVBet wpłaty możliwe są poprzez Blik, DotPay, PayMenticon, Przelewy24, Tpay, Skrill, Paysafecard, jak i również karty Visa oraz MasterCard. Drobnym minusem może być fakt, że minimalna kwota wpłaty wynosi 10 PLN, gdy u wielu bukmacherów wynosi ona zaledwie 1 PLN. Z kolei w LVBet wypłaty możliwe są między innymi poprzez specjalny system Rapid Pay. Dzięki podpisanym umowom z wybranymi bankami, wypłaty mogą zostać zrealizowane w ciągu zaledwie 10 minut. Mało kto w Polsce zapewnia aż tak szybki transfer pieniędzy na linii bukmacher – bank. Wypłaty są realizowane codziennie, a ich minimalna kwota wynosi 25 PLN, co też jest nieco podwyższoną stawką w przypadku konkurencji.

 

LVBet – punkty stacjonarne

Od 2016 roku firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o aktywnie działa nie tylko w zakresie zakładów internetowych, lecz również i naziemnych. Bukmacher ten krok po kroku rozbudowuje swą sieć punktów, których w ciągu pierwszych 3 lat działalności otworzył ponad 50! Dostępne są one w takich miastach jak: Białobrzegi, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Kalisz, Kraków, Ostrów Wielkopolski, Oświęcim, Piaseczno, Warszawa, Wrocław. Pełną ich listę wraz z adresami i godzinami otwarcia można znaleźć na stronie internetowej LVBet. Otwarte do tej pory przez LVBet punkty cieszą się dużym zainteresowaniem, skoro ich liczba stale przybywa. Warto wiedzieć, że można spotkać przygotowany przez LVBet bonus i promocje tylko dla graczy stacjonarnych. Dobrze zatem zastanowić się także nad zakładami naziemnymi.

 

Wielkie bonusy LVBET

LVBet – bonus powitalny i promocje

Postanowiliśmy także przyjrzeć się temu, co z pewnością interesuje wielu graczy, a mianowicie organizowanym przez LVBet promocjom. Już na sam początek rzuca się w oczy przygotowany przez LVBet bonus powitalny. Jest to zupełnie inny bonus niż u pozostałych bukmacherów. Zamiast prostej oferty od depozytu LVBet postawił na mnożnik kursu całkowitego. Polega on na tym, że 1 procent od kwoty depozytu mnożony jest aż 100 razy. Dzięki temu można zyskać całkiem duże pieniądze. Ten dostępny w LVBet bonus na start to okazja na całkiem dobre profity. Z bonusami na start związany jest także proponowany przez LVBet kod promocyjny. Jest to specjalny bonus, który udostępniany jest w sieci przez partnerów bukmachera. Tego rodzaju kod promocyjny LVBet jest w stanie przypisać do konta gracza pod postacią darmowego zakładu czy gotówki na konto. Dobrze zatem sprawdzić, czy przypadkiem i na naszej stronie nie znajduje się pochodzący od LVBet kod promocji.

Bukmacher LVBet ma w swej ofercie także i coś dla stałych graczy. Ciekawy jest bezpieczny kupon, gdzie jeśli na kuponach kombi jedno z wydarzeń okaże się nietrafione, bukmacher zapewnia zwrot nawet do 50 PLN. Multikozak z kolei polega na tym, że wraz z rosnącą ilością zdarzeń na kuponie kombi, rośnie także dodatek ze strony LVBet. Dobrze jest także czerpać korzyści ze stworzonego przez LVBet programu lojalnościowego. Wraz z wydawanymi pieniędzmi na konto wpływają nam punkty, które możemy następnie zamieniać na bonusy.

 

Obsługa klienta

Cieszy fakt, że firma LVBet zakłady bukmacherskie dba o obsługę swych klientów. Prowadzone przez nią Biuro Obsługi Klientów znane jest z szybkości i fachowego działania. Dla nas ogromnym plusem jest całodobowa obsługa, która jest rzadkością na polskim rynku. Można z konsultantami o każdej porze porozumiewać się za pomocą live czatu, formularza kontaktowego, jak i również wysłać maila na adres pomoc@lvbet.pl. Czas na odpowiedź, zwłaszcza w przypadku live czatu jest wręcz błyskawiczny. Uzupełnieniem centrum pomocy jest dział FAQ.

 

Podsumowanie

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o staje się powoli jednym z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku polskim. Poprzez akcje promocyjne oraz sponsorowanie piłki nożnej jej logo jest dosyć często widywane w sieci czy na stadionach. Z pewnością bogata oferta, atrakcyjne promocje i bonusy, jak i ciekawy system płatności sprawiają, że bukmacher ten cieszy się dobrą renomą wśród graczy. Nic też dziwnego, że z ich strony LVBet ma opinie przeważnie pozytywne.

 

3,8 rating
Polecany bukmacher

Bonusy na start