Kod promocyjny Forbet:  brak

Forbet – firma stworzona do zakładów

Firma Forbet zakłady bukmacherskie jest jednym z młodszych polskich bukmacherów, który mimo wszystko już teraz jest chętnie wybierany przez polskich klientów. Odznacza się nie tylko bardzo dobrą kampanią marketingową, w tym także przez sponsoring sportowy, lecz również i atrakcyjną ofertą czy promocjami dla graczy. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, skąd się bierze popularność tego bukmachera?

 

Kim jest bukmacher Forbet?

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. to firma z Warszawy, która z powodzeniem działa na rynku od 2016 roku. Wtedy to właśnie, 4 maja 2016 roku uzyskała ze strony Ministerstwa Finansów licencję PS4.6831.10.2016, stając się kolejnym legalnym bukmacherem na polskim rynku internetowym. Od tego czasu marka ta sukcesywnie rozwija swą ofertę. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła specjalne stacjonarne terminale do zawierania zakładów wzajemnych. To z pewnością pewna rewolucja w dziedzinie naziemnych zakładów. Od początku swej działalności bukmacher Forbet stawia na wspieranie rodzimego sportu. Dzięki temu od 2016 roku z pomocy firmy Forbet skorzystały takie kluby jak: ŁKS Łódź, Śląsk Wrocław, Włókniarza Częstochowa, Stal Gorzów Wielkopolski, GKS Tychy. Firma swego czasu została także jednym z partnerów Polskiego Związku Tenisowego.

 

Aplikacja mobilna Forbet

Forbet – strona internetowa

Od samego początku stworzona przez Forbet strona internetowa zrobiła na nas całkiem duże wrażenie. Witryna bukmachera jest niezwykle przejrzysta, z wieloma jasnymi barwami, przez co jest jednocześnie czytelna. Podzielona została na takie działy jak: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, strefa gracza, zakłady wirtualne, promocje. Bez trudu można się odnaleźć na tej stronie, a już na samym początku Forbet bukmacher prezentuje swe najnowsze bonusy i promocje. Naszym zdaniem aktualna strona internetowa tego bukmachera jest jednym z plusów marki, a przy tym ma za zadanie od razu sprawiać dobre wrażenie na klientach.

 

Forbet – aplikacja mobilna

Z myślą o tych wszystkich osobach, które często przebywają poza domem, stworzona została specjalna aplikacja Forbet. Oprogramowanie to możemy bez trudu zainstalować na smartfonach czy tabletach z systemem iOS bądź Android. Podobnie jak w przypadku strony internetowej, także i stworzona przez Forbet aplikacja prezentuje się niezwykle nowocześnie i funkcjonalnie. Zapewnia ona pełen dostęp do konta i zakładów. Dzięki temu z poziomu telefonu mogliśmy doładować swoje konto, obstawiać zakłady przedmeczowe jak i na żywo. Cieszy przy tym fakt, że aplikacja Forbet posiada zabezpieczenia w formie odblokowania odciskiem palca, jak i kod pin. Jeśli ktoś nie jest jednak zainteresowany ściągnięciem nowej aplikacji na telefon, to zawsze może skorzystać z alternatywnej opcji, którą jest otworzenie na mobilnej przeglądarce strony Forbet.

 

Założenie konta

Specjalnie dla naszych czytelników postanowiliśmy prześledzić proces rejestracyjny u bukmachera Forbet. Zgodnie z aktualnymi przepisami konto w Forbet mogą założyć jedynie osoby, które ukończyły 18. rok życia. Rejestracja w firmie zakłady bukmacherskie Forbet przebiega kilkuetapowo. Musimy z początku wpisać w polach swój adres e-mail, nazwę użytkownika, uzupełnić swe dane osobowe, czyli imię i nazwisko, telefon komórkowy, dokładny adres zamieszkania, datę urodzenia, numer PESEL, informacje o swym dokumencie osobistym bądź paszporcie, jak i numer konta bankowego. Bukmacher Forbet od każdego nowego gracza wymaga weryfikacji danych poprzez podesłanie skanu dowodu tożsamości. W czasie rejestracyjnym warto szukać specjalnego okna, w którym można wpisać posiadany przez siebie kod. Taki kod promocyjny Forbet jest w stanie błyskawicznie zrealizować w postaci darmowego zakładu bądź też doładowania od depozytu. Przygotowany przez Forbet bonus uzależniony będzie od warunków promocyjnych.

 

Forbet – oferta bukmachera

W dalszej kolejności sprawdziliśmy, jaką to Forbet bukmacher swym klientom proponuje ofertę związaną z zakładami bukmacherskimi. Biorąc pod uwagę średnią rynkową, to ilość dyscyplin dostępnych w katalogu firmy Forbet nie jest zbyt imponująca. Niewiele ponad 20 dyscyplin to wynik raczej z niższej półki. Na zainteresowanych czeka tutaj między innymi koszykówka, tenis, piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna. Z mniej popularnych sportów można obstawiać zakłady bukmacherskie na baseball, wybrane sporty walki, futbol amerykański oraz australijski, krykiet, pesapallo czy szachy. W ofercie bukmachera Forbet znajdują się także rozgrywki e-sportowe, gdzie do obstawiania są mecze z takich gier jak Counter Strike, League of Legends czy też StarCraft 2.

W ofercie Forbet zakłady bukmacherskie można znaleźć również wydarzenia specjalne, jak obstawianie wyników wyborów, sytuacji związanych ze sportem czy rozrywką. Ponadto bukmacher Forbet proponuje kupony z sekcji Combo Expert. Polegają one na gotowych rozwiązaniach typu: wszyscy polscy tenisiści wygrają swoje pierwsze mecze w US Open. Takie gotowce wiążą się oczywiście z większym ryzykiem, lecz również i wysokimi kursami, często nawet rzędu 15.00 czy więcej. Na stronie znajduje się także betmarket. To znakomita okazja dla niezdecydowanych. Nie wiesz, na co postawić swój kupon? Możesz zawsze wybrać propozycje przygotowane przez bukmachera. W dodatku znajduje się na stronie wyszukiwarka kursów, przez co można szybko znaleźć spotkania z pożądanym przez siebie kursem.

Jeśli kogoś nie będzie satysfakcjonować podstawowa oferta bukmachera, to alternatywą mogą być zakłady wirtualne. Firma Forbet bukmacher podzieliła sporty na dwie osobne sekcje. W pierwszej z nich zetknąć się można z piłką nożną. Komputerowe rozgrywki wzorowane są na polskiej Ekstraklasie. Same spotkania trwają jedynie po kilka minut, przez co można szybko rozliczyć kupony. W drugiej sekcji także znajduje się piłka nożna jednak z rozgrywkami międzynarodowymi, jak i również wyścigi konne, psów, superbike oraz żużla.

Na koniec w przypadku oferty warto wspomnieć o proponowanych przez Forbet kursach na mecze. Tutaj bukmacher ten jest jednym z najlepszych na rynku. Może się pochwalić niskimi marżami oraz jednymi z najlepszych kursów, zwłaszcza na żużel, ligę hiszpańską, polską, włoską czy angielską. W połączeniu z niektórymi promocjami można u niego liczyć na najbardziej korzystne stawki.

 

Forbet – na żywo

W ofercie firmy Forbet Zakłady Bukmacherskie dostępne są także i zakłady na żywo. Również i w tym wypadku dział Forbet Live prezentuje się niezwykle czytelnie. Na stronie można w każdej chwili zobaczyć aktualną listę rozgrywanych spotkań wraz z opcją obstawienia w nich wybranych zakładów. Każdy mecz można otworzyć wraz z wizualizacją, statystykami. Ponadto na stronie dostępny jest kalendarz z nadchodzącymi wydarzeniami. Z zakładami na żywo wiążą się nie tylko statystyki, lecz również i wyniki na żywo, które można śledzić na stronie. Bukmacher Forbet sukcesywnie stara się ponadto rozbudowywać listę dostępnych transmisji TV na stronie.

 

Metody płatności

Bukmacher Forbet zdecydował się jedynie na kilka metod płatności, jednak wydaje się nam, że żaden z jego klientów nie powinien mieć z tym problemu. Tak więc dostępne w Forbet wpłaty dotyczą takich metod jak PayU, dotpay, tpay, W przypadku PayU można przy okazji skorzystać z kart płatniczych Visa oraz MasterCard oraz paysafecard, skycash. Wszelkie wpłaty na konto są natychmiastowe, a minimalna kwota wpłaty to 1 PLN. Z kolei w Forbet wypłaty możliwe są tylko na podane w czasie rejestracji konto bankowe. Odbywają się w dni robocze między 8:00 a 23:00. Czas ich przetwarzania uzależniony jest od operatora, a minimalna kwota wypłaty to także 1 PLN.

 

Forbet – punkty stacjonarne

Bukmacher Forbet sukcesywnie rozwija swoje punkty stacjonarne. W przeciwieństwie do wielu innych firm bukmacherskich na rynku postawił na zupełnie inny system zakładów wzajemnych. Zamiast typowych salonów naziemnych stworzył specjalne automaty z panelami dotykowymi. Mogą one znaleźć swe miejsce na stacjach benzynowych, w barach, centrach handlowych. Stworzone zatem przez Forbet punkty stacjonarne mogą być z łatwością modyfikowane, przenoszone. Jeśli znajdują się na stacjach benzynowych, to mogą być czynne przy tym nawet całodobowo. Takie automaty zapewniają dostęp do identycznej oferty, jak w przypadku strony internetowej. Klienci mogą przy tym śledzić wyniki na żywo czy wybrane transmisje. Punkty stacjonarne to także dla graczy anonimowość w zawieraniu zakładów. Na stronie bukmachera można znaleźć wyszukiwarkę wraz z mapą z zaznaczonymi punktami w kraju.

Największe bonusy Forbet

Forbet – bonus i promocje

Dla naszych czytelników przy okazji sprawdziliśmy, jakie Forbet bonusy jest w stanie zaoferować klientom na start czy późniejszą grę. Wszyscy nowi klienci mogą na początek swej przygody liczyć na przygotowany przez Forbet bonus powitalny. Taka oferta powitalna składa się z kilku etapów i związana jest z pierwszymi wpłatami na konto. Są one zwiększane przez Forbet, w wyniku czego można liczyć na spory przypływ dodatkowej gotówki. Nie mamy wątpliwości, że stworzony przez Forbet bonus na start to jedna z najciekawszych ofert na rynku.

Kolejny ciekawy bonus Forbet jest w stanie zaproponować już dla stałych klientów. To przede wszystkim oferta urodzinowa, gdzie w dniu urodzin gracz otrzymuje od bukmachera prezent w postaci gotówki na konto. Nam jednak o wiele bardziej do gustu przypadł tak zwany Super Tydzień. Polega on na tym, że każdego dnia w tygodniu bukmacher Forbet proponuje graczom zupełnie inne promocje. Forbet może zatem zaproponować bonus od depozytu, cashback, zwrot podatku, więcej na sporty wirtualne czy też podwyższone kursy.

Zainteresowanym osobom przypominamy, iż u bukmachera można wykorzystać także przygotowany przez Forbet kod promocyjny. Tego rodzaju kod promocyjny Forbet zamienia na darmowe zakłady czy też inne bonusy.

 

Obsługa klienta

Z naszych obserwacji wynika, że firma Forbet zakłady bukmacherskie dosyć mocno zadbała o szybką i sprawną obsługę klienta. Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie między 8:00 a 24:00. W szczególności polecany jest przez nas live czat, dzięki któremu można bardzo szybko połączyć się z pracownikiem obsługi. Firma zakłady bukmacherskie Forbet udostępniła także trzy adresy mailowe: pomoc@iforbet.pl, reklamacje@iforbet.pl, marketing@iforbet.pl, na które można wysłać wiadomość. W dodatku na stronie internetowej można znaleźć dział FAQ, w którym to poruszane są przez bukmachera najczęściej zadawane przez klientów pytania, problemy techniczne.

 

Podsumowanie

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. jest firmą, która coraz lepiej radzi sobie na rynku. Dzięki licznym umowom sponsorskim logo bukmachera widoczne jest na boiskach Ekstraklasy czy też kortach tenisowych. Firma ta przy okazji proponuje jedne z najlepszych kursów na rynku, spory dostęp do zakładów wirtualnych, jak i jeden z najciekawszych bonusów powitalnych. Ponadto proponowane przez Forbet promocje dla stałych graczy są w stanie na znacznie dłużej zatrzymać klientów na stronie. Naszym zdaniem firma ta powinna nieco poszerzyć ofertę o kilka dodatkowych sportów. Przychylamy się ku temu, że posiadane przez Forbet opinie graczy odzwierciedlają jego dobrą pozycję w branży bukmacherskiej.

 

3,8 rating
Polecany bukmacher

Bonusy na start