Kod promocyjny Fortuna:  brak

Fortuna – jedna z największych firm na polskim rynku bukmacherskim

 

Fortuna zakłady bukmacherskie to jeden z tych bukmacherów, o których jest najgłośniej na polskim rynku. Firma ta nie tylko obecna jest w sieci, lecz również pod postacią wielu punktów stacjonarnych. Wiele osób jednak zapewne kojarzy ją z Legią Warszawa, gdyż od pewnego czasu logo tego bukmachera widnieje na koszulkach warszawskich piłkarzy. Z racji dużego zainteresowania, jakim cieszy się bukmacher Fortuna, a także tego, jakie w sieci ma Fortuna opinie, postanowiliśmy sporządzić naszą krótką recenzję o tej marce.

 

Kim jest bukmacher Fortuna?

Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. to nie tylko jeden z największych, lecz również i najstarszych bukmacherów na polskim rynku. Bukmacher Fortuna powstał w 1996 roku jeszcze jako zakłady Profesjonał. Z biegiem czasu doszło jednak do zmiany marki, a obecnie należy ona do Fortuna Entertainment Group. Bukmacher Fortuna może się przy okazji pochwalić, że przyznana mu w styczniu 2012 roku licencja Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 była pierwszym takim zezwoleniem w Polsce. Od tego czasu Fortuna online proponuje swym klientom liczne zakłady bukmacherskie. To jednak nie wszystko, gdyż od lat sukcesywnie bukmacher Fortuna rozwija także swą sieć stacjonarnych salonów. Dziś punkty Fortuna to ponad 600 lokalizacji w całym kraju. Wspomnieliśmy o Legii Warszawa. Nie jest to jedyny klub, który mógł skorzystać ze sponsoringu Fortuna zakłady bukmacherskie. Bukmacher Fortuna wspierał bądź wspiera takie zespoły jak: Raków Częstochowa, GKS Katowice, AGO Esports. Stał się także sponsorem polskich skoczków narciarskich czy też tytularnym sponsorem 1 Ligi piłki nożnej. Do tego znajdująca się na stronie bukmachera Fortuna oferta jest jedną z najlepszych na rynku.

 

Fortuna – strona internetowa

Naszym zdaniem jednym z atutów tego bukmachera jest witryna. Przygotowana przez firmę Fortuna zakłady bukmacherskie strona internetowa prezentuje się niezwykle schludnie i nowocześnie. Na tym polu warstwa wizualna Fortuny przypomina nam najlepszych zagranicznych bukmacherów. Z tego też powodu wielu osobom przypadnie do gustu. Bez trudu można znaleźć tutaj wszelkie niezbędne informacje, zakładki z podziałem na zakłady przedmeczowe, na żywo czy wirtualne sporty, jak i również najnowsze promocje czy przygotowany przez zakłady Fortuna bonus powitalny. Ponadto strona e Fortuna działa niezwykle szybko, bez jakichkolwiek zarzutów.

 

Fortuna – aplikacja mobilna

Na każdą osobę, która lubi obstawiać mecze czy śledzić wyniki na żywo poza domem, czeka aplikacja Fortuna Mobile. Jest to niezwykle ceniona i chwalona aplikacja, albowiem zapewnia pełen dostęp do oferty i funkcji bukmachera Fortuna. W ten oto sposób Fortuna Mobile może zostać zainstalowana na mobilne urządzenia z systemem iOS czy Android. Podczas testowania aplikacji mieliśmy dostęp do tych samych zakładów jak na komputerze, wielu transmisji TV, jak i również mogliśmy dokonywać płatności z poziomu telefonu. Ponadto aplikacja zapewnia powiadomienia push, przez co błyskawicznie otrzymywaliśmy wibracjami wyniki o naszych kuponach. Dobrze przy okazji wiedzieć, że e Fortuna dostępna jest także na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem samej przeglądarki.

 

Dołącz do Legalnego bukmachera Fortuna

 

Założenie konta

Sprawdziliśmy dla naszych czytelników przy okazji, jak wygląda proces rejestracyjny. Fortuna online dostępna jest wyłącznie dla osób, które są pełnoletnie. Znajdujący się na stronie formularz rejestracyjny wymaga wpisania naszych danych osobowych. Są to oczywiście: imię i nazwisko, data urodzenia, pesel, obywatelstwo, jak i nasz pełen adres zamieszkania. Ponadto należy wpisać maila, telefon, nazwę użytkownika oraz hasło. Po kliknięciu linku aktywacyjnego na okres 28 dni otrzymaliśmy konto tymczasowe Fortuna Online. Przez ten czas należy przesłać firmie Fortuna zakłady bukmacherskie skan naszego dowodu osobistego. Zainteresowanym osobom przypominamy, że należy zaznaczyć, iż chcemy otrzymać przygotowany przez firmę Fortuna bonus powitalny. Przy okazji jeśli posiadamy specjalny kod promocyjny, Fortuna umożliwia nam jego zrealizowanie właśnie w czasie rejestracji.

 

Fortuna – oferta bukmachera

Przygotowana przez bukmachera Fortuna oferta prezentuje się całkiem dobrze. W katalogu znaleźliśmy blisko 30 dyscyplin sportowych, które uzupełnione są przez e-sport czy zakłady specjalne. Dzięki temu każdy klient może w Fortuna zakłady bukmacherskie obstawiać zarówno popularne: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, siatkówkę, hokej na lodzie, jak i niszowe dyscypliny: florbal, futbol  australijski, futsal, rajdy samochodowe, tenis stołowy, squash, lotki, krykiet. Wspomniane zakłady specjalne dotyczą wydarzeń politycznych czy związanych ze światem rozrywki. My akurat znaleźliśmy zakłady na to, kto opuści dom wielkiego brata, wygra eurowybory czy stanie jako pierwszy na Czerwonej Planecie. W rozpisce zakładów można znaleźć także specjalne oferty dla graczy: Hit Dnia, SuperOfertę czy Ekspert+. Dzięki tej ostatniej Fortuna zakłady bukmacherskie  pozwala nie tylko na wygranie pieniędzy z kuponu, lecz także na wzięcie udziału w walce o bonus 10 tysięcy złotych. Z kolei hit dnia oraz SuperOferta wiążą się z podwyższonymi kursami na spotkania. Na stronie bez trudu dostępna jest oferta na dziś czy też oferta na jutro bukmachera, co wielu osobom pozwala w szybkim odnalezieniu najważniejszych spotkań. Wszystko to sprawia, że proponowana klientom przez bukmachera Fortuna oferta jest całkiem atrakcyjna i konkurencyjna na polskim rynku.

Uzupełnieniem propozycji firmy Fortuna zakłady bukmacherskie są wirtualne sporty. Dzięki temu mamy okazję o każdej porze dnia i nocy obstawiać mecze generowane przez komputer. Przedstawiona w tym zakresie przez bukmachera Fortuna oferta dotyczy piłki nożnej, tenisa, wyścigów konnych, psów, samochodów jak i żużla. Zarówno mecze jak i wyścigi trwają zaledwie po kilka minut, przez co zakłady są szybko rozliczane.

Pewnie wiele osób interesuje to, jak wygląda oferta kursowa przygotowana przez firmę Fortuna zakłady bukmacherskie. Przeprowadzona przez nas analiza wykazała, że oferta kursowa bukmachera Fortuna należy do jednych z najlepszych na rynku. Firma ta należy do czołówki na rynku bukmacherskim pod względem wysokości kursów. Ma przy tym dosyć niską marżę na poziomie 4%. Klienci mogą tu liczyć na najlepszą ofertę względem Ligi Mistrzów, meczów Ekstraklasy czy Premier League. Ponadto dobrze jest przyjrzeć się kursom na mecze NHL czy NBA.

 

Mecze online w Fortuna legalny bukmacher w Polsce

Fortuna Live

Naszym zdaniem kolejnym atutem tego bukmachera jest przygotowana przez firmę Fortuna oferta na mecze na żywo. Osobna zakładka Live Fortuna pełna jest spotkań toczonych w czasie rzeczywistym. Każdy z klientów może nie tylko sprawdzać dostępne zakłady, lecz również i wyniki na żywo. Znaleźliśmy tu mecze mniej lub bardziej popularnych lig oraz dyscyplin sportowych. Ucieszył nas przy tym dostęp do obszernych statystyk przedmeczowych, a za pomocą match trackera sprawdzaliśmy, jak wygląda sytuacja na boisku, parkiecie czy korcie. Fortuna zakłady bukmacherskie jako jedna z nielicznych firm na rynku zapewnia klientom transmisje TV. I jest o czym tutaj pisać, gdyż e Fortuna TV to między innymi mecze ze znanych turniejów tenisowych, boisk niemieckich, hiszpańskich, jak i tafli NHL. Pod względem darmowych transmisji żaden inny bukmacher nie może się równać z Fortuną.

 

Metody płatności

Kolejnym naszym zdaniem plusem, który sprawia że bukmacher Fortuna opinie ma bardzo dobre, są dostępne u niego metody płatności. Przygotowane przez bukmachera Fortuna wpłaty to przede wszystkim bezpośrednie przelewy bankowe, karty płatnicze Visa, MasterCard, system płatności MasterPass, Blik, Tpay, PayU, jak i również portfel elektroniczny Skrill. Wpłaty możliwe są już od 1 PLN i realizowane są natychmiastowo. Klienci firmy Fortuna zakłady bukmacherskie mogą także za pośrednictwem gotówki czy karty doładować swe konto w wybranym punkcie stacjonarnym.

Z kolei bukmacher Fortuna wypłaty proponuje jedynie za pośrednictwem przelewu bankowego. Dlatego też w procesie rejestracyjnym konieczne jest podanie numeru swego konta. Przelewy dostępne są już od 0,01 PLN i są w pełni darmowe.

 

Fortuna – godziny otwarcia punktów

Fortuna zakłady bukmacherskie to nie tylko oferta internetowa. Firma ta posiada również i punkty stacjonarne, których łączna liczba przekroczyła już 600 salonów w całym kraju. Na stronie internetowej bukmachera można znaleźć nie tylko wszystkie salony na mapie, lecz także i sprawdzić, jakie przygotowała Fortuna godziny otwarcia dla swych klientów. Jest to o tyle istotne, iż warto sprawdzić, jakie obowiązują w salonach Fortuna godziny otwarcia, gdyż w każdym mieście mogą być one zupełnie inne. W wielu przypadkach jednak Fortuna godziny otwarcia dostosowała do różnych klientów, gdyż na ogół salony otwarte są od rana do wieczora, w tym także i w weekendy. W salonach można obstawiać te same zakłady, co w sieci, jak i śledzić wyniki na żywo. Ponadto warto wiedzieć, że został stworzony przez bukmachera Fortuna bonus dla stacjonarnych graczy.

 

Fortuna – bonus i promocje

Postanowiliśmy przy okazji sprawdzić, jaki to ma Fortuna bonus dla nowych graczy. Z pewnością Bonus na start to coś, co zainteresuje wielu graczy. Można dzięki niemu zgarnąć pierwszy zakład bez ryzyka bądź małą gotówkę na start oraz bonus od depozytu na całkiem sporą sumę. Cieszy nas fakt, że w ofercie Fortuny znajdują się także promocje dla stałych graczy. Są to zarówno cykliczne oferty związane z konkretnymi meczami i zawodami, jak i oferty w każdym tygodniu. Nas ucieszyła promocja Happy Hours. W wybrane godziny w tygodniu można obstawiać mecze z szansą na zwiększenie wygranej o kilkanaście procent. Do tego dochodzi program polecający jak i  Fortuna Klub Plus, gdzie za każdy postawiony kupon otrzymujemy punkty, które następnie wymieniamy na darmowe zakłady specjalny od bukmachera Fortuna bonus.

Warto pamiętać o tym, że możemy wykorzystać na koncie Fortuna kod promocyjny, który zdobędziemy u jednego z partnerów bukmachera. Gdy podczas rejestracji lub w specjalnym oknie na naszym koncie wpisujemy taki kod promocyjny, Fortuna zapisuje na naszym koncie bonus, który jest z nim związany.

 

Obsługa klienta u bukmachera

Bukmacher Fortuna jest w stanie zapewnić swym klientom fachową pomoc. Najlepiej naszym zdaniem jest korzystać z live czatu. Można dzięki niemu szybko połączyć się z konsultantem. Bukmacher Fortuna proponuje także możliwość wysłania do działu obsługi wiadomości poprzez formularz kontaktowy. Na stronie e Fortuna znajduje się także zakładka FAQ z wieloma tematami, które są dokładnie opisywane przez bukmachera.

 

Podsumowanie

Naszym zdaniem firma Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest jedną z najlepszych na polskim rynku hazardowym. Bukmacher ten nie tylko zaskakuje bogatą ofertą, lecz również atrakcyjnymi promocjami i bonusami. Do tego dochodzą popularne metody płatności, funkcjonalna aplikacja mobilna, transmisje oraz wyniki meczów czy też sprawna obsługa klienta. Trudno jest nam doszukać się u niego większych wad. Pewnie też dlatego na chwilę obecną Fortuna opinie w sieci ma bardzo pozytywne.

 

3,8 rating
Polecany bukmacher

Bonusy na start